Integrum Management Sp. z o.o

Firma redNet Dom wchodzi w skład redNet Property Group która zadebiutowała w kwietniu 2001 roku. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wykończenia i doposażenia wnętrz.

Zakres naszych usług obejmuje obszar całej Polski.

Obecnie firma poszukuje kandydata na stanowisko:

Projektant wnętrz

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami w szczególności poprzez: aktywną sprzedaż produktów, przygotowanie projektów aranżacyjnych
  • Nawiązywanie relacji z nowymi klientami (kontakt telefoniczny i bezpośredni z potencjalnymi klientami)
  • Dbanie o jakość sprzedaży i obsługi klienta zgodnie ze standardami w szczególności poprzez przygotowanie ofert wykończeniowych i kontaktu z klientem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: budownictwo, architektura
  • Doświadczenie w sprzedaży usług
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz tworzenia prezentacji dla klientów
  • Znajomość technik negocjacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zainteresowanie aranżacją i wykończeniem wnętrz
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Znajomość programów do wizualizacji wnętrz - mile widziana
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub własnej działalności gospodarczej
Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV poprzez poniższy przycisk:
W tytule maila prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.
Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.