Opis stanowiska pracy

Studio WnętrzaKONCEPT zajmuje się projektowaniem nowoczesnych i wyjątkowych wnętrz dla wyjątkowych klientów. Od wielu lat z powodzeniem pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm, tworząc dla nich piękne i funkcjonalne wnętrza.

Poszukujemy projektanta wnętrz, którego głównym zadaniem będzie przygotowywanie wizualizacji wnętrz oraz rysunków technicznych do projektów.

Wymagania

• Znajomość środowiska AutoCAD i programów graficznych
• Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie projektanta wnętrz
• Umiejętność sporządzania dokumentacji projektowej
• Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja własnej pracy

Proponujemy ciekawą i różnorodną pracę dla osób, które chętnie podejmują wyzwania. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie życiorysu oraz własnego portfolio (wizualizacje oraz rysunki techniczne).

Zapraszamy do współpracy.

Prezentacja firmy

Pracownia HomeKONCEPT w swojej ofercie posiada gotowe projekty nowoczesn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura