Projektant Wnętrz w salonie meblowym

RECREW HR

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja RECREW HR (dawniej WYG HR CONSULTING) obecnie poszukuje dla jednego z klientów osób na stanowisko:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Obsługa klientów w salonie sprzedaży (doradztwo, projektowanie, przygotowanie projektu do realizacji).
  • Projektowanie powierzchni mieszkania/domu z wyłączeniem kuchni.
  • Dokonywanie pomiarów w mieszkaniu klienta (dojazdy samochodem służbowym lub taksówką).

Nasz klient oferuje:

  • Elastyczny czas pracy - możliwość pracy na pół etatu oraz praca w weekendy.
  • Wysoka podstawa.
  • Premie związane z realizacją.
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych.
  • Szeroka oferta benefitów.
  • Stabilne oraz rozwojowe miejsce pracy.
  • Możliwość współpracy w oparciu o Umowę o Pracę, Zlecenie lub B2B

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta (sprzedaż/doradztwo).
  • Preferowane wykształcenie: architektura wnętrz, inżynier projektant i pokrewne.
  • Umiejętność obsługi programów do projektowania wnętrz.
  • Wyczucie estetyki o ergonomii.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz mile widziane portfolio.

Prezentacja firmy

RECREW HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inżynieria, Praca Grafika / Projektowanie