Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie o profilu konstrukcje budowlane,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją,
  • wiedza z zakresu aktualnych norm, branżowych aktów prawnych i dyrektyw na terenie Polski i UE,
  • odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań,
  • kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość: CAD: AutoCAD, MS Office, AutoDesk ROBOT (lub inne oprogramowanie MES 3D), prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • wykonywanie projektów budowlano-konstrukcyjnych dla potrzeb przemysłu i górnictwa w oparciu o specyfikację projektową i wymagania klienta,
  • odbywanie wizji lokalnych i prowadzenie nadzoru autorskiego w obiektach górniczych,
  • wprowadzanie zmian w dokumentacji projektowej,
  • rozwiązywanie problemów technicznych i optymalizacji projektów konstrukcyjno-budowlanych,
  • współpraca z innymi działami Biura.

Oferujemy:

  • pozytywną atmosferę,
  • energiczny przyjazny zespół,
  • możliwości samorealizacji,
  • zdobycie doświadczenia w projektowaniu konstrukcji obiektów oraz budowli w przemyśle,
  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień ( projektowej oraz wykonawczej).

Uwaga:

Forma zatrudnienia do uzgodnienia: umowa o pracę, samozatrudnienie lub umowa o dzieło.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych w budowlano-konstrukcyjnej bez ograniczeń.

Prezentacja firmy

Przedmiotem działania przedsiębiorstwa jest wykonywanie kompleksowych do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Grafika / Projektowanie