Power Media

Projektant UX

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Do wewnętrznego działu IFIRMA poszukujemy Projektanta UX (Analityk UX).

Głównym celem twojej pracy będzie:

-projektowanie produktów przyjaznych dla użytkownika

-kreowanie i rozwijanie naszych usług związanych z serwisem IFIRMA

Oferujemy pracę w ciekawym projekcie łączącym technologię webowe (SAAS) i mobilne (Android, iOS) oraz możliwość rozwoju. Co więcej pracując w naszym zespole masz możliwość wpływania na to jak wyglądają produkty,które wspólnie tworzymy.

Wymagania:

- przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku Projektanta UX

- wiedza praktyczna z zakresu ogólnie rozumianego UX

- znajomość zagadnień z zakresu projektowania systemów informatycznych

- znajomość zasad dostępności (accessibility)

- mile widziana znajomość narzędzi wspierających proces projektowy

(tworzenie makiet i prototypowanie w UXPin)

- mile widziana podstawowa wiedza za zakresu programowania (HTML, SQL, JS)

- wiedza z zakresu przedsiębiorczości i podatków będzie mile widziana

Zadania:

- analizowanie potrzeb użytkowników

- projektowanie usług

- określanie, rozwijanie, doskonalenie użyteczności tworzonych i

rozwijanych aplikacji webowych i mobilnych

- współpraca z zespołem programistów

Nie spełniasz tych wymagań ale uważasz że świetnie sobie poradzisz?

Daj nam znać. Podstawą w tej pracy jest zdolność analizy. Zatem jeśli posiadasz umiejętności analityczne i nie masz problemów ze zrozumieniem czym jest relacja równoważności zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media