Projektant UX/UI

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1116750

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

UX/UI Projektanta

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu:
Stawka: 110 - 120 zł / h netto

Zadania:

  • Projektowanie procesów i scenariuszy użytkownika w aplikacjach biznesowych dla pracownika i klienta zewnętrznego (bankowość elektroniczna)
  • Współpraca z Product Ownerem i zespołem developerskim podczas wdrażania nowych funkcjonalności i rozwijaniu istniejących
  • Definiowanie wymagań funkcjonalnych
  • Ścisła współpraca z Product Ownerami i zespołami developerskimi przy wprowadzaniu nowych funkcjonalności i rozwijaniu już istniejących

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu aplikacji webowych
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji bankowych dla klienta, doradcy, konsultanta CC, agenta
  • Doświadczenie w zakresie projektowania aplikacji webowych, tworzenia działających prototypów w oprogramowaniu Axure na podstawie wymagań jednostek biznesowych
  • Umiejętności analityczne umożliwiające przełożenie wymagań biznesowych na projekt aplikacji webowej
  • Umiejętność tworzenia makiet w aplikacji Axure, Sketch
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień: Responsive web design (RWD), User Experience, Usability, Rich Internet Application (RIA), Aplikacje hybrydowe na urządzenia mobilne

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland