Projektant układów cyfrowych, programista

P.P.H.U. BMJ Sp. j

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Projektowanie układów cyfrowych na bazie mikrokontrolerów scalonych
• Programowanie mikrokontrolerów
• Programowanie systemu wymiany informacji pomiędzy kontrolerami a systemami komputerowymi

Wymagania

Wymagane:
• Wykształcenie wyższe, kierunek: elektronika lub pokrewne
• Znajomość zasad programowania mikrokontrolerów (STN32, ATMega) język C oraz assembler
• Znajomość zasad konstruowania cyfrowych urządzeń elektronicznych

Pożądane:
• Umiejętność programowania na PC (windows, linux), Android, iOS
• Znajomość działania sieci Internet i zagadnień administracyjnych
• Znajomość jęz. angielskiego
• Zamieszkanie w Gliwicach lub najbliższej okolicy
• Doświadczenie zawodowe
• Prawo jazdy

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 1991 roku. Od początku swojej działalności... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 400PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy