Projektant technolog

Control Process S.A.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie projektów branży technologicznej w zakresie m.in. schematów PFD, P&ID
  • Opracowanie i weryfikacja bilansów, wymagań technicznych dla urządzeń
  • Prowadzenie i weryfikacja akcji ofertowych z uzgodnieniami oraz wydawanie opinii technicznych
  • Nadzór nad podległymi pracownikami
  • Wykonywanie uzgodnień projektowych z klientem
  • Weryfikacja umów na dostawy, odbiór, udziały w rozruchach

Wymaganie umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, Inżynieria Procesowa, Energetyka lub równoważne
  • Minimum 5 – letnie doświadczenie na stanowisku technolog
  • Znajomość zagadnień rozruchowych, energetycznych
  • Znajomość pakietu MS Office w tym AutoCadl oraz Outlook
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dbałość o czytelność, spójność i poprawność rozwiązań technicznych
  • Umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zdyscyplinowanie
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność i skrupulatność

Prezentacja firmy

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Architektura