Projektant Techniczny

Fabryka Dekoracji.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do naszego działu projektowego osoby o analitycznym umyśle, potrafiącej odnaleźć się w nowoczesnych rozwiązaniach materiałowych, tworzącej dokumentację techniczną, wykonawczą i warsztatową.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij do nas swoje CV i portfolio poprzez przycisk "Aplikuj".

Czego oczekujemy?

Kreatywnego podejścia do rozwiązań technicznych w niestandardowych zabudowach scenograficznych, chęci pracy w grupie i podjęcia wyzwań, które pojawiają się podczas projektów wystaw, scenografii telewizyjnych i eventowych. Poszukujemy osób, których podejście do pracy i kreatywny sposób myślenia pozytywnie nas zaskoczą.

Od strony technicznej wymagamy:

  • podstawowej znajomości materiałów i ich właściwości
  • umiejętności tworzenia kompletnych dokumentacji technicznych i warsztatowych
  • umiejętności tworzenia detali przyjętych rozwiązań technicznych
  • prawa jazdy kat.B
  • znajomości pakietu Microsoft Office
  • znajomości programu AutoCAD (2D+3D)
  • znajomość innego programu 3D będzie dodatkowym atutem (preferowany Sketchup lub 3DS MAX)

Oferujemy:

  • Udział w różnorodnych i rozwijających projektach
  • Możliwość zdobycia unikalnego know-how

Prosimy przesyłać CV i list motywacyjny poprzez przycisk "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Fabryka Dekoracji - od 1995 roku zajmujemy się kompleksowym projektowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria