Projektant systemów zasilająco – sterowniczych dla przemysłu

Trinitec Sp. z o.o.

Mikołów k Katowice, Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• projektowanie instalacji elektrycznych do systemu automatyki
• tworzenie nowych rozwiązań w celu poprawy automatyzacji linii produkcyjnych (tworzenie koncepcji projektowych, projektowanie systemów automatyki)
• optymalizacja instalacji elektrycznych i urządzeń przemysłowych
• współpraca z innymi członkami zespołu inżynieryjnego w zakresie opracowywania nowych rozwiązań, a także podnoszenia efektywności istniejących
• tworzenie dokumentacji projektów
• odbywanie podróży służbowych
• znajomość środowiska projektowego EPLAN

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe: automatyka, robotyka, elektrotechnika, elektronika
• min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży przemysłowej
• znajomość języka angielskiego
• gotowość do odbywania podróży służbowych
• umiejętność myślenia analitycznego, gotowość do proponowania nowatorskich rozwiązań
• dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• dobra organizacja pracy, samodzielność
• znajomość standardów elektrycznych w systemach automatyki i sterowania
• znajomość zagadnień bezpieczeństwa maszyn i urządzeń

Prezentacja firmy

Firma z Mikołowa o ugruntowanej na rynku pozycji, z wieloletnim d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis