Projektant systemów elektrycznych dla przemysłu

Trinitec Sp. z o.o.

Mikołów k Katowice, Tychy, Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • projektowanie instalacji elektrycznych do systemu automatyki
  • tworzenie nowych rozwiązań w celu poprawy automatyzacji linii produkcyjnych (tworzenie koncepcji projektowych, projektowanie systemów automatyki)
  • optymalizacja instalacji elektrycznych i urządzeń przemysłowych
  • współpraca z innymi członkami zespołu inżynieryjnego w zakresie opracowywania nowych rozwiązań, a także podnoszenia efektywności istniejących
  • tworzenie dokumentacji projektów

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: automatyka, robotyka, elektrotechnika, elektronika
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży przemysłowej lub pochodnej
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • umiejętność myślenia analitycznego, gotowość do proponowania nowatorskich rozwiązań
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • znajomość standardów elektrycznych w systemach automatyki i sterowania (mile widziany standard VW)
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa maszyn i urządzeń
  • znajomość środowiska projektowego EPLAN będzie atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiety premiowe, ubezpieczenia
  • Narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód)
  • Bezpłatne szkolenia zawodowe,
  • Prace w miłym zespole inżynierskim

Prezentacja firmy

Firma z Mikołowa o ugruntowanej na rynku pozycji, z wieloletnim d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Energetyka