Projektant stron www / webdesigner / grafik

Blue Sky Travel Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy projektanta UI/UX – grafika ze znajomością zasad usability i user experience.

Jeśli:

  • tworzenie stron WWW jest Twoją pasją,
  • umiesz projektować użyteczne layout'y serwisów internetowych,
  • możesz przedstawić ciekawe portfolio swoich prac graficznych,
  • jesteś osobą kreatywną, pomysłową i masz zmysł plastyczny,
  • śledzisz aktualne trendy graficzne.

To właśnie Ciebie szukamy!

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Uczestnictwo w tworzeniu innowacyjnych projektów internetowych
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Narzędzia niezbędne do pracy (Adobe)

Szukamy osoby, która traktuje projektowanie grafiki jako proces rozwiązywania konkretnych sytuacji użytkownika serwisu.

Będziemy oczekiwali od Ciebie umiejętności zrozumienia i analizy wymagań biznesowych, realizacji projektów graficznych (inspiracje, propozycje, realizacja całości) oraz pełnej implementacji, testów i optymalizacji.

Wymagania

  • wiedza z zakresu użyteczności i UX,
  • doświadczenie w projektowaniu intefejsu użytkownika (WWW),
  • bardzo dobra znajomość, HTML, CSS,
  • doświadczenie w pracy z pracy z biblioteką jQuery UI i jQuery Mobile,
  • znajomość zagadnień technicznych z zakresu projektowania serwisów (ograniczenia i możliwości HTML5, CSS, Javascript, Flash),
  • umiejętność optymalizacji stron WWW pod różne przeglądarki i urządzenia (strony responsywne),
  • umiejętność samodzielnego cięcia/opracowywania layoutów,
  • umiejętność swobodnego poruszania się po rozwiązaniach server-side (MVC/PHP),
  • znajomość narzędzi graficznych Adobe (w szczególności Photoshopa),
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację z kontrahentami

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w korzystaniu z frameworków PHP i Javascript,
  • doświadczenie w tworzeniu motywów dla Wordpress,
  • doświadczenie w e-marketingu (SEO, SEM, social media, email marketing, reklama online)
  • wiedza w zakresie wizualizacji informacji

Twoja aplikacja powinna zawierać:

  1. CV z oświadczeniem o danych osobowych.
  2. List motywacyjny zawierający listę projektów, w których uczestniczyłeś/aś (linki do stron).

Prezentacja firmy

Od ponad 20 lat oferujemy wypoczynek oraz przygody wszystkim pragnącym p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie