PROJEKTANT stoisk targowych

Bold Studio

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

BOLD STUDIO to zespół doświadczonych projektantów i specjalistów branży wystawienniczej, zajmujemy się projektowaniem oraz kompleksową realizacją stoisk targowych w Europie.

W związku z rozwojem firmy do swojego zespołu poszukujemy projektantów stoisk targowcyh z doświadczeniem.

Wymagania:
- doświadczenie w projektowaniu stoisk
- zmysł techniczny
- samodzielność

Oferujemy:
- udział w realizacji ciekawych projektów
- atrakcyjne wynagrodznie uzależnione od wyników
- wykonywanie pracy zdalnie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie portfolia.

Prezentacja firmy

Bold Studio to zespół doświadczonych projektantów i specjalistów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie