Projektant Stoisk Targowych

Ajaks-Art

Luboń k Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Ajaks-Art to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w zabudowie stoisk targowych zarówno na terenie kraju, jak i za granicą, zatrudni na stanowisko Projektant Stoisk Targowych.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Luboń

Opis stanowiska:

-projektowanie stoisk targowych
-wykonywanie wizualizacji i rysunków technicznych
-przygotowanie do druku grafik

Oferujemy:

-interesująca pracę w dynamicznym rozwijającej się firmie
-możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji
-stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie
-przyjazną atmosferę pracy w młodym i kreatywnym zespole

Wymagania

Wymagania:

-znajomość programów służących do projektowania stoisk targowych
-innowacyjność projektów
-znajomość programów Photoshop, Corel Draw
-umiejętność zrozumienia potrzeb klienta
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Ajaks-Art to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Architektura, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis