Projektant stoisk targowych - AMAKO EXPO Kraków

Amako Media s.c.

31-323 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

• projektowanie stoisk targowych na podstawie szczegółowej specyfikacji,

• przygotowywanie wstępnej dokumentacji technicznej stoisk,

• dobór odpowiednich materiałów i technologii realizacji,

• projektowanie grafik.

Wymagania

• wykształcenia wyższego związane z projektowaniem przestrzennym,

• min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu stoisk,

• znajomość programów 3dStudio MAX, CS6, Blender, AutoCad

• wiedzy w zakresie materiałoznawstwa i podstaw konstrukcji,

• znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,

• niezbędne narzędzia pracy,

• możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach.

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje CV.

Za wszystkie nadesłane aplikacje serdecznie dziękujemy. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997)”

Prezentacja firmy

Amako Expo specjalizuje się w kompleksowej obsłudze z zakresu pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Architektura