Projektant Sieci Telekomunikacyjnej

LCC Networks Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma LCC należąca do Grupy TechMahindra, zatrudnia ponad 100 tys. pracowników na całym świecie i jest niezależnym wiodącym dostawcą usług związanym z sektorem telekomunikacyjnym.

Specjalizuje się w usługach projektowania, pomiarów, budowy, zarządzania i utrzymania sieci w zakresie infrastruktury sieci oraz systemów IT.

Firma LCC poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Projektanta Sieci Telekomunikacyjnej .

Zakres obowiązków:

  • samodzielne wykonywanie projektów telekomunikacyjnych - stacyjnych i liniowych
  • planowanie i opracowywanie rozwiązań telekomunikacyjnych
  • terminowe realizowanie projektów w AutoCad
  • wykonywanie wizji lokalnych na obiektach wraz ze sporządzeniem notatek służbowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane telekomunikacja, elektrotechnika
  • uprawnienia budowlane do projektowania w telekomunikacji przewodowej i bezprzewodowej
  • doświadczenie przy wykonywaniu projektów budowlanych oraz wykonawczych telekomunikacyjnych liniowych i stacyjnych
  • znajomość oprogramowania: AutoCad oraz MsOffice
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego i lub języka angielskiego
  • umiejętność kosztorysowania
  • znajomość zagadnień konstrukcyjnych

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • perspektywę rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia.
  • Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

LCC jest niezależnym wiodącym dostawcą usług związanym z sektorem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne