Projektant sieci bezprzewodowych i telekomunikacyjnych (m / ż)

MUGLER AG

Niemcy - Amtsgericht Chemnitz, zagranica

MUGLER AG

Od: MUGLER AG
Miejsce pracy: Niemcy - Amtsgericht Chemnitz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie oraz kierowanie kompleksowymi przedsięwzięciami w branży telekomunikacji mobilnej oraz sieci stacjonarnych
  • Realizacja projektów telekomunikacyjnych z uwzględnieniem terminów, kosztów oraz jakości
  • Bezpośrednie uzgodnienia projektowe ze zleceniodawcami
  • Organizacja zezwoleń oraz kontakt z urzędami

OFERUJEMY:

  • Szerokie i zorientowane na przyszłość zadania na rozwijającym się rynku
  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin ze sprawiedliwym wynagrodzeniem
  • Udostępnienie wszelkich niezbędnych narzędzi pracy (komputer, służbowy samochód, telefon komórkowy)
  • Indywidualne możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Nowoczesne biuro konstrukcyjne oraz zaangażowany, koleżeński , profesjonalny zespół
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dodatek do opieki przedszkolnej dla dzieci
  • Pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania w Niemczech oraz w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia z zakresu inżynierii telekomunikacji lub pokrewne wykształcenie
  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe
  • Bardzo dobra znajomość z zakresu projektowania sieci telekomunikacyjnych, standardy 2G, 3G, 4G
  • Doświadczenie w wykonastwie projektów oraz infrastruktury telekomunikacji mobilnej oraz w budowie stacji bazowych
  • Dobre rozeznanie w dokumentacji projektowej oraz umiejętność obsługi narzędzi projektowych
  • Doświadczenie w obsłudze MS Office jak również dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
  • Zaletą będzie również doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Wyraźna orientacja na klienta połączona z zaangażowaniem oraz zdolnościami komunikacyjnymi
  • Własna odpowiedzialność oraz staranny i niezawodny sposób pracy
  • Zdolność do pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole
  • Wymagane prawo jazdy kat. B (10 – 20% czasu pracy spędzona na podróżach służbowych)

Z niecierpliwością oczekujemy na zgłoszenia. Prosimy o podanie w nich możliwego terminu rozpoczęcia.

MUGLER AG