Projektant rurociągów

Workforce Logiq

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Workforce Logiq jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie, jak i w USA.

Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 210 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje ponad 200 klientów w 18 krajach.

Dla naszego Klienta, prężnie i dynamicznie rozwijającej się firmy z branżyprzemysłowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

• Projektowanie rurociągowych instalacji przemysłowych w formie SKIDu lub zabudowy kontenrowej (min.modelowanie 3D instalacji rurociągowych)

• Sporządzanie projektów wykonawczych

• Przygotowywanie dokumentacji technicznej, specyfikacji oraz zaleceń dla instalacji elektrycznych oraz wymagań budowlanych

• Dokonywanie odbiorów technicznym dostarczanych części

• Współpraca z działem montażowym

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe o kierunku Mechanika i budowa maszyn lub pokrewne

• Doświadczenie na stanowisku konstruktora lub projektanta instalacji technologicznych

• Doświadczenie z oprogramowaniem PDM

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

• Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

• Umowę o pracę lub B2B

• Możliwość rozwoju w dużej firmie

• Benefity pozapłacowe

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria