Projektant/Programista SOA

Cyclad Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:

  • Implementacja integracji zgodnie z przyjętymi pryncypiami architektonicznymi
  • Dokumentowanie integracji z wykorzystaniem notacji UML/Archimate
  • Implementacja procesów i reguł biznesowych w narzędziach BPM oraz ODM
  • Tworzenie narzędzi pomocniczych, usprawniających pracę oraz utrzymanie integracji.

Wymagania:

  • Min. dwuletnie doświadczenie w programowaniu lub roczne w obszarze SOA
  • Znajomość zagadnień dotyczących integracji systemów, architektury SOA oraz projektowania i budowy systemów informatycznych (przypadku stanowiska bez doświadczenia – zainteresowanie, wiedza teoretyczna w tym obszarze)
  • Znajomość notacji UML w Enterprise Architekt lub notacja Archimate w narzędziu Archi w stopniu podstawowym
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: Informatyka, Inżynieria oprogramowania
  • Umiejętności przeprowadzania analizy wymagań
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielności oraz umiejętności określania priorytetów
  • Znajomości językangielskiego na poziomie umożliwiającym korespondencję, czytanie i rozumienie dokumentacji

Mile widziane:

  • Mile widziana znajomość języka JavaScript oraz notacji BPMN
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami IBM (IIB, BPM, ODM) lub odpowiednikami

Oferujemy:

  • Udział w realizacji strategicznych i zaawansowanych technologicznie projektów IT
  • Rozwój kompetencji w obszarze projektowania i implementacji architektury SOA z wykorzystaniem światowej klasy narzędzi firmy IBM w obszarach:
  • Projektowania i implementacji usług oraz integracji z wykorzystaniem korporacyjnej szyny danych ESB w postaci platformy IBM Integration Bus (dawniej Websphere Message Broker)
  • Modelowanie i implementacji procesów biznesowych z wykorzystaniem platformy IBM BPM (Business Process Manager)
  • Projektowania i implementacji reguł biznesowych z wykorzystaniem platformy IBM ODM (Operational Decision Manager)
  • Pracę w zespole wykwalifikowanych specjalistów w obszarze ww. Platform
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie
  • Wymianę doświadczeń zawodowych oraz udział w profesjonalnych szkoleniach specjalistycznych z udziałem renomowanych firm
  • Opiekę medyczną oraz możliwość nauki języka angielskiego i skorzystania z pakietu sportowo – rekreacyjnego
  • Pracę w komfortowych warunkach, przestrzeń i potrzebną do koncentracji ciszę
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy), regularnie wymieniane
  • Wyjazdy integracyjne wykraczające osobowo poza zespół IT
  • Pracę w młodym, otwartym i dynamicznie rozwijającym się zespole wykwalifikowanych specjalistów

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.