PROJEKTANT - PROGRAMISTA JAVA

Solwit S.A.

Gdańsk k Gdynia, Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub podobnym
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku programisty Java
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych z wykorzystaniem Javy
  • mile widziane: Spring, JavaScript, jQuery, NodeJS, TypeScript, Python, Android SDK
  • doświadczenie w uruchamianiu i testowaniu wytworzonego oprogramowania
  • pasja do tworzenia rozwiązań oprogramowania
  • otwartość i kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole, umiejętność priorytetyzacji zadań i efektywnego organizowania czasu pracy
  • swobodne operowanie językiem angielskim, w szczególności technicznym

Obowiązki:

  • rozwój nowych funkcjonalności systemu: aplikacje webowe i mobilne
  • analizowanie wymagań i projektowanie rozwiązań
  • analiza zgłoszeń i diagnozowanie problemów
  • utrzymanie w ciągłym działaniu systemów produkcyjnych i testowych

Prezentacja firmy

Solwit to start-up informatyczno-technologiczny specjalizujący si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca Inżynieria