Projektant/Programista Java (Poznań)

Inteligo Financial Services S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Inteligo Financial Services S.A. jest spółką projektowo-informatyczną, której misją jest tworzenie zintegrowanych rozwiązań informatycznych wykorzystywanych w bankowości elektronicznej oraz w usługach finansowych oferowanych online. Celem działań Inteligo Financial Services jest spełnianie potrzeb i wymagań klientów poprzez tworzenie, utrzymywanie i ciągły rozwój Platformy Inteligo - zaawansowanego technologicznie rozwiązania informatycznego o unikatowej funkcjonalności na rynku usług finansowych w Polsce. Dzięki Platformie Inteligo, klienci uzyskują stały, bezpieczny i wygodny dostęp do usług finansowych oferowanych drogą elektroniczną.

Inteligo Financial Services SA koordynuje proces rekrutacyjny na stanowisko:

Projektant/Programista Java

(nr ref. PPJ/PŃ/06/2014)

Miejsce pracy Poznań

Zakres obowiązków:

• udział w innowacyjnych projektach realizowanych na potrzeby sektora branży finansowej

• tworzenie nowych systemów

• prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem

• wdrażanie i wsparcie dla istniejących systemów

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, kierunek informatyczny lub pokrewny
• praktyczna znajomość platformy Java Enterprise Edition oraz technologii Spring, Hibernate, JSP, HTML, JavaScript
• doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektowych
• znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL, w szczególności bazy danych Oracle
• umiejętności analizy wymagań biznesowych po kątem przełożenia ich na specyfikację techniczną i projekt rozwiązania
• umiejętność pracy z systemem kontroli wersji
• znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją

Mile widziane:

• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy przy projektowaniu i tworzeniu rozwiązań informatycznych z wykorzystanie obiektowych języków programowania
• znajomość: JBoss Application Server lub WebLogic Server, Maven, Stripes oraz technologii integracyjnych (Web Services, WSDL, SOPA, XML Schema, JMS)
• znajomość środowiska Continuous Integration oraz kompetencje z zakresu zarządzania konfiguracją (configuration management)

Oferujemy:

• ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zgranym i doświadczonym zespole
• możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
• umowę o pracę lub współpracę w oparciu o kontrakt
• konkurencyjne wynagrodzenie
• atrakcyjny pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Inteligo Financial Services SA z siedzibą przy ul. Puławskiej 15 w Warszawie moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości przez Inteligo Financial Services SA.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:
- administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest Inteligo Financial Services SA z siedzibą przy ul. Puławskiej 15 w Warszawie,
- moje dane osobowe mogą zostać udostępnione PKO Bankowi Polskiemu SA i innym podmiotom z Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego* w celach rekrutacyjnych,
- mam prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.
*lista podmiotów znajduje się pod linkiem

Prezentacja firmy

Inteligo Financial Services SA jest spółką projektowo-informatycz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy