Projektant /Programista Java/.NET

Bazy i Systemy Bankowe Sp. zo.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

BSB Sp. z o.o. to firma o ponad 40-letniej tradycji w branży informatycznej. Oferta BSB kierowana jest przede wszystkim do instytucji z sektora finansowego, w szczególności bankowego i ubezpieczeniowego oraz administracji publicznej.

W związku z rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorski

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania w jednym z wybranych języków
  • zarządzanie systemami baz danych
  • praca w zespołach projektowych produktów firmy
  • praca nad nowymi produktami firmy

Wymagane kwalifikacje:

  • programowanie w języku Java lub .NET
  • bardzo dobra znajomość architektury JEE lub ASP .NET
  • wiedza z zakresu wzorców projektowych
  • doświadczenie z obszaru projektowania systemów informatycznych
  • znajomość UML
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • znajomość języka SQL oraz procedur składowanych
  • dobra znajomość języka angielskiego.
  • minimum 5-letnie doświadczenie w JEE lub ASP .NET

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT
  • udział w realizacji największych projektów informatycznych w Polsce
  • pracę w innowacyjnych projektach w nowych technologiach
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • specjalistyczne szkolenia wewnętrzne
  • bogaty wachlarz świadczeń socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • bardzo dobre warunki pracy
  • umowę o pracę
  • samochód służbowy

Prezentacja firmy

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o. (BSB) to firma o ponad <br/> 40-letnie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Project Management