Projektant placów zabaw i małej architektury / architekt / akritekt krajobrazu

FreeKids s.c.

55-106 Zawonia, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Free Kids s.c. uznany producent wyposażenia placów zabaw w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko: Projektant - designer

Zakres obowiązków:

  • projektowanie nowych urządzeń na place zabaw,
  • opracowywanie dokumentacji technicznych,
  • ścisła kooperacja z działem produkcyjnym

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w młodym zespole,
  • uczestnictwo w szkoleniach,
  • możliwość współtworzenia nowych rozwiązań w firmie

Wymagania

Oczekujemy:

  • ciekawego portfolio,
  • bardzo dobrej znajomości programów AutoCad, Sketchup, mile widziana znajomość programu Inventor,
  • dużej kreatywności i zmysłu plastycznego,
  • samodyscypliny i umiejętności pracy w zespole

Praca w biurze w Zawoni (pow. trzebnicki, ok 25 km od Wrocławia)

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura