Opis stanowiska pracy

  • Projektowanie oświetlenia,
  • Badanie fotometryczne opraw (stały kontakt z firmą wykonującą badanie),
  • Tworzenie fotometrii opraw i aktualizacja,
  • Symulacje oświetleń,
  • Wizje lokalne na obiektach (zebranie informacji do projektu),
  • Tworzenie projektów w Dialux,
  • Rozmieszczenie opraw w DWG,
  • Tworzenie zestawu dokumentacji do projektu (bez oferty cenowej).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani będą absolwenci po kierunku technika świetlna lub kierunkach zbliżonych),
  • Znajomość branży oświetleniowej będzie dodatkowym atutem,
  • Min. 1 rok doświadczenia w wykonywaniu projektów oświetleniowych,
  • Wiedza techniczna z zakresu oświetlenia (praktyczna znajomość programów DIALUX, Auto Cad),
  • Komunikatywność, kreatywność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria