Opis stanowiska pracy

Istniejemy na rynku  od 1988 r. i ciągle się rozwijamy, obecnie jest nas  ponad 50 osób. Zajmujemy się kompleksowo oznakowaniem dróg, zarówno produkcją jak i montażem. Projektujemy, produkujemy i montujemy. Gdy będziesz stał na czerwonym świetle w tymczasowej organizacji ruchu, pomyśl o nas :)

Powierzymy Ci następujące zadania:

• Projektowanie tymczasowej i docelowej organizacji ruchu drogowego;

• Pozyskiwanie decyzji, opinii, zatwierdzeń od instytucji administracji drogowej;

• Przeprowadzanie uzgodnień branżowych, uzgodnień z klientami;

• Współtworzenie założeń technicznych projektów;

Wymagania

 Czego oczekujemy od Ciebie

  • Wyższego wykształcenia (preferowany kierunek: inżynieria ruchu drogowego);
  • Min. 2-letniej praktyki przy sporządzaniu projektów (z branży drogowej, organizacji ruchu), może masz krótszy staż ale jesteś świetny w swoim fachu – udowodnij nam to, spotkajmy się i porozmawiajmy;
  • Znajomości zagadnień związanych z inżynierią ruchu drogowego (prawo drogowe, rozporządzenia, instrukcje) – tym również musisz się interesować;
  • Znajomości oprogramowania AutoCAD, Corel Draw, Ms Office;
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu - to ogromny atut każdego pracownika;
  • Dyspozycyjność – nie oznacza, że będziesz w firmie mieszkał ale chcemy mieć pewność, że w razie potrzeby będziemy mogli na Ciebie liczyć;
  • Prawo jazdy kat. B - dysponujemy bezpłatnym parkingiem z wolnymi miejscami.

Zapewne to również chciałbyś wiedzieć:

  • Dział Kosztorysów i rozliczeń, w którym będziesz pracował to 8 osobowy młody, dynamiczny zespół współpracowników;
  • Wynagrodzenie: Spotkajmy się, poznajmy i porozmawiajmy. Do tego tematu zawsze podchodzimy indywidualnie;
  • Forma zatrudnienia: zatrudniamy na podstawie umowy zlecenia oraz umowy o pracę – zgodnie z tym co razem ustalimy;
  • Pracujemy w siedzibie Pracodawcy, w Pyrzowicach w pełnym etacie. Godziny rozpoczęcia pracy to 7 lub 8, jak Ci wygodniej. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pracowników I liczymy w zamian na to samo z Twojej strony.

Zainteresowała Cię nasz oferta? Może masz jakieś wątpliwości, a może myślisz, że to nie dla Ciebie ze względu na wymagania. Nic bardziej mylnego, złóż swoje CV, zadzwoń, napisz. Spotkamy się i porozmawiamy. Może to właśnie na Ciebie czekamy.

Zespół Drog-Mol

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z pierwszych producentów znaków drogowych w kraju. Buduj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria