Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym, która działa od 20 lat w branży odzieżowej, szyjemy dla wymagających kobiet. Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

PROJEKTANTA ODZIEŻY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Współtworzenie i projektowanie ubrań zgodnych z linią stylistyki marki POTIS &VERSO
  • Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji,
  • Monitoring jakości wykonania projektu od momentu powstania do produkcji,
  • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość trendów,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz programu Corel Draw,
  • Kreatywność i poczucie estetyki,
  • Podstawowa znajomość zasad kroju i szycia,
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym,
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego,

Jeśli chcesz do nas dołączyć i być częścią naszej firmy, prosimy o przesłanie aplikacji CV wraz z listem motywacyjnym i portfolio w temacie wpisując – projektant odzieży.

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

POTIS&VERSO

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Architektura, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria