Projektant odzieży i akcesoriów

Dreamroots

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma działająca w branży odzieżowej rozwijająca swoją działalność na rynku krajowym i międzynarodowym w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i projektowanie wzorów na odzież i akcesoria zgodnych z linią stylistyki marki,

  • Monitorowanie rynku odzieżowego i analiza trendów w modzie,

  • Opracowanie koncepcji kolekcji i jej poszczególnych elementów (kolorystyka, wzornictwo),

  • Tworzenie projektów, oprawy graficznej, materiałów marketingowych  na bieżące potrzeby firmy,

Wymagania

  • Podstawy wiedzy w zakresie rodzajów i właściwości materiałów, technik nadruku,
  • Dobra organizacja pracy, inwencja i terminowości w realizacji projektów,
  • Biegła znajomość programów graficznych, Photoshop, Corel,
  • Dokładność, komunikatywność i samodzielność,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej i marketingu,
  • Orientacja na klienta,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Szansę na podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego, udział w targach branżowych i pokazach,
  • Możliwość zakupu produktów firmy w preferencyjnych cenach,

Jeśli chcesz do nas dołączyć i być częścią naszej firmy, prosimy o przesłanie aplikacji CV i portfolio w temacie wpisując – projektant odzieży.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą a w branży odzieży i akcesoriów, która od 2010... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie