PROJEKTANT / MŁODSZY PROJEKTANT SYSTEMÓW AUTOMATYKI

Ater Logic Prusinowski Tomporowski Sp. j.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Ater Logic Prusinowski Tomporowski Sp. j. Ater Logic Prusinowski Tomporowski Sp. j. Ater Logic Prusinowski Tomporowski Sp. j. Ater Logic Prusinowski Tomporowski Sp. j.
Zespół ATER Logic
tworzą inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w uruchamianiu systemów automatyki przemysłowej. Specjalizujemy się w projektowaniu i prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych, programowaniu sterowników PLC oraz systemów SCADA. Realizowaliśmy projekty w różnych sektorach przemysłu (energetyczny, spożywczy, auto-motiv czy chemiczny) zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Zakres obowiązków:

Do obowiązków kandydata należeć będzie (w zależności od doświadczenia):

  • Nauka projektowania rozdzielnic elektrycznych do sterowania instalacjami przemysłowymi
  • Wspieranie działu elektrycznego w zakresie prefabrykacji zaprojektowanych rozdzielnic
  • Wykonywanie dokumentacji powykonawczej
  • Nadzór nad montażem rozdzielnic u klienta końcowego

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (Elektryk, Elektronik, Automatyk, Mechatronik)
  • Chęć rozwoju w obszarze projektowania instalacji elektrycznych i automatyki
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Ogólna znajomość oprogramowania typu CAD (AutoCAD, DraftSight itp.)
  • Praktyczna znajomość oprogramowania MS Office
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne wydziału Mechatroniki, Elektrycznego, Elektrotechniki, Elektroniki, Automatyki i Robotyki itp.
  • Doświadczenie w projektowaniu układów elektrycznych
  • Znajomość oprogramowania typu CAD do projektów elektrycznych (EPLAN, WS CAD, SEE Electrical)
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość języka obcego (angielski, niemiecki lub rosyjski)

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Premie za dobre efekty pracy
  • Pracę przy ciekawych projektach w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole
  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • Możliwość rozwoju poprzez liczne kursy, szkolenia
  • Spotkania integracyjne