Opis stanowiska pracy

Studio Mono kuchnie i wnętrza poszukuje do swojego salonu pracownika na stanowisku Projektant mebli.

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:

- Pozyskanie i obsługa klienta indywidualnego w zakresie doradztwa, wykonania projektu, pomiaru i sprzedaży mebli
- Stała opieka nad klientem w trakcie realizacji projektu
- Tworzenie projektów mebli i wizualizacji pomieszczeń w programie Cad Kuchnie
- Przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Zaangażowania i inicjatywy;
- Komunikatywności;
- Chęci rozwijania swoich umiejętności;
- Skrupulatności i dokładności;
- Znajomości branży meblowej / wyposażenia wnętrz
- Mile widziana znajomość programu Cad Kuchnie
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole dojącą możliwość nauki i rozwoju
- Uczestniczenie w pracy przy projekcie od koncepcji po realizację
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia a także zaangażowania i efektów pracy (wynagrodzenie podstawowe plus premie zadaniowe)
- Długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę

Prezentacja firmy

Studio Mono Kuchnie i Wnętrza <br/>Kompleksowa aranżacja wnętrz <br/>Pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Architektura