Projektant mebli kuchennych - Technolog

HEBAN Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa/Wesoła, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma HEBAN Sp. z o.o. Sp. k. z Warszawy poszukuje pracownika na stanowisko: projektant mebli kuchennych – technolog . Szukamy osób ze znajomością procesów technologicznych produkcji mebli.
Obowiązki:
- Doradztwo w zakresie wyboru materiałów meblowych, funkcjonalności i ergonomii projektowanego wnętrza;
- Projektowanie na zlecenie klientów (obsługa programu CAD KUCHNIE);
- Odpowiedzialność za kompleksową obsługę klienta;
- Monitorowanie realizacji zamówień;
- Przygotowywanie projektu technicznego do akceptacji klienta oraz rysunku technicznego do dalszych etapów produkcji.
Miejsce pracy Warszawa Wesoła.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Heban Sp. z o.o. Sp. k. zajmuje się projektowaniem oraz pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji