PROJEKTANT MEBLI KUCHENNYCH - ARCHITEKT WNĘTRZ

Studio Mebli Kuchennych AMIGA

Gdańsk, Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zgodna ze standardami firmy, kompleksowa obsługa klienta polegająca na:

- prezentacji oferty firmy i sporządzaniu wstępnych wycen

- inwentaryzacji pomieszczeń

- przygotowywaniu projektów i wizualizacji mebli za pomocą programów komputerowych

- doradztwo w zakresie wyboru materiałów oraz połączeń kolorystycznych

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe lub udokumentowane doświadczenie w pracy

  na podobnym stanowisku

- umiejętność obsługi programów do projektowania

- kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą posiadającą ponad 18 letnie doświadczenie w sprzedaży i p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Architektura