Projektant / Konstruktor

HRK S.A.

Elbląg, pomorskie

HRK S.A.

Reprezentujemy międzynarodową firmę z branży OZE (biomasa), producenta zaawansowanych technologicznie kotłów przemysłowych dostosowanych do spalania biomasy. Obecnie poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:
Projektant / KonstruktorMiejsce pracy: Elbląg
Opis stanowiska:
  • Projektowanie konstrukcji stalowych kotłów na biomasę, walczaków ciśnieniowych, rurociągów, systemy podawania i magazynowania biomasy
  • Nadzór nad procesem budowy w/w urządzeń,
  • Wykonywanie rysunków wykonawczych i montażowych oraz wizualizacja 3D w programie AUTO CAD i INVENTOR,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej zgodnie i bieżącymi normami i przepisami,
  • Wykonywanie prostych obliczeń konstrukcyjnych,
  • Współpraca z zespołem konstruktorów,

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek związany z budową maszyn będzie dodatkowym atutem),
  • Umiejętność projektowania w programie AutoCad, Inventor,
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w konstruowaniu konstrukcji stalowych,
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim poziom C1 - jest wymogiem koniecznym
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu.

Nasz Klient oferuje:
  • Umowę o pracę,
  • Dużą samodzielność działania,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie inżyniersko produkcyjnej, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji.
  • Współpraca z inżynierami z krajów europejskich
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.