Projektant - konstruktor - technolog materiałów reklamowych POS

Ailand

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- projektowanie nowych materiałów reklamowych zgodnie z oczekiwaniami klientów

- ścisła współpraca z działem sprzedaży i produkcji

- współpraca z technologiem

- aktywny udział podczas powstawania wzorów produktów

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane z zakresu wzornictwa przemysłowego lub doświadczenie zawodowe potwierdzające kwalifikacje

- dobra znajomość programów do projektowania głównie 2D (corel, Ilustrator), znajomość oprogramowania 3D (Rhino, 3D Studio itp) będzie dodatkowym atutem

- dynamizm, kreatywność i wysoki poziom komunikatywności

- dobre rozumienie potrzeb biznesowych i warunków technologicznych przy produkcji

- znajomość branży reklamowej w tym głównie permanentnych materiałów POS

Prezentacja firmy

Nasza firma działa z powodzeniem na rynku permanentnych materiałó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
adekwatne do osiąganych wyników
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja