Projektant/ konstruktor (konstrukcje stalowe)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Międzychód, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Międzychód

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku realizuje prace przy projektach budów. Jej kluczową rolą jest udział w przygotowaniu projektów i dokumentacji technicznej konstrukcji balkonów, okien, ram, daszków. Projektuje schematy technologiczne oraz procesowe. Wykonuje inwentaryzacje budowlane z wykorzystaniem narzędzi pomiarowych, aby przygotować na ich tej podstawie rysunki pod dany projekt, również instrukcje montażowe. Stale współpracuje z zespołem w oddziale w Polsce oraz pracownikami w centrali firmy w Skandynawii.

Wymagania Pracodawcy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - mile widziane w zakresie mechaniki i budowy maszyn, budownictwa lub pokrewne,
  • Mile widziana wiedza techniczna w obszarze konstrukcji stalowych i aluminiowych,
  • Biegła obsługa programów AutoCAD i Inventor lub SolidWorks,
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną swobodną komunikację ze współpracownikami - poziom min. B1,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do odbywania okazjonalnych podróży służbowych na terenie Europy.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnoetatowej umowy o pracę w prężnie rozwijającej się organizacji,
  • Atmosferę wzajemnego szacunku i skandynawską kulturę pracy,
  • Ciekawą pracę i ambitne wyzwania w doświadczonym zespole konstruktorów,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie uznaniowe,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Europejskie delegacje,
  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie,
  • Refundację kursów językowych,
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów dodatkowych.

Numer referencyjny: PRK/GRW/03.20
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.