Opis stanowiska pracy

GRUPA BUDOWLANA - INBUD BIELSKO

wiodący deweloper i przedsiębiorstwo z sektora budownictwa przemysłowego

Poszukuje projektanta-konstruktora lub biura konstrukcyjnego

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo, specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie

• Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym;

• Umiejętność projektowania konstrukcji stalowych (hale), żelbetowych prefabrykowanych i monolitycznych oraz murowych;

• Znajomość programu AutoCAD oraz narzędzi do obliczeń statycznych

• Kreatywne i otwarte podejście do konstrukcji budynków i umiejętność optymalizacji rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych

• Min. 3 lata doświadczenia w przedmiotowym zakresie

Zakres obowiązków:

• Tworzenie konstrukcji 2D i 3D w środowisku CAD dla nowych i istniejących produktów

• Tworzenie dokumentacji technicznej do pozwolenia na budowę oraz projektów wykonawczych, a także dokumentacji powykonawczej dla realizowanych projektów

• Tworzenie koncepcji konstrukcyjnych obiektów na potrzeby marketingu i ofertowania

• Koordynacja działań konstrukcyjnych, współpraca z Architektami

• Koordynacja małego zespołu konstruktorów (kreślarzy)

• Bieżąca współpraca z działem realizacji : kierownikami budów

Na powyższym stanowisku oferujemy:

• Pracę na samodzielnym stanowisku z rzeczywistą szansą rozwoju w firmie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku,

• Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

• Bardzo atrakcyjne stałe wynagrodzenie miesięczne z możliwością dodatkowych premii za wyniki

• Szczegóły dotyczące formy współpracy : do ustalenia

W związku z tym, iż dewizą naszej firmy jest ciągły rozwój, naturalnym wydaje się poszukiwanie energicznego i kreatywnego, a także odpowiedzialnego inżyniera o szeroko rozumianym technicznym wykształceniu i doświadczeniu.

Prezentacja firmy

GRUPA INBUD BIELSKO działa w branży budowlanej od 1980 roku. Pocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria