Projektant konstrukcji stalowych

Anteo Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Sporządzanie i weryfikacja rysunków wykonawczych elementów konstrukcji oraz sprawdzanie poprawności przyjętych rozwiązań projektowych
  • Wykonanie obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji stalowych, żelbetowych
  • Praktyczna znajomość norm projektowych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej zgodnej z przepisami, normami oraz zaleceniami klienta
  • Przygotowywanie rysunków warsztatowych, zestawczych i specyfikacji materiałowych
  • Biegła obsługa komputera w środowisku CAD (Autodesk Robot, Autodesk Advance Steel)

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie na stanowisku projektanta
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • Doświadczenie w konstrukcjach wieżowych (mile widziane)
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej (mile widziane)

Oferujemy:

  • System prowizyjny.
  • Imprezy firmowe / integracyjne.
  • Program motywacyjny MultiSport zapewniający dostęp do najlepszych obiektów sportowych na terenie kraju.
  • Uczestniczenie przy realizacji ciekawych i niebanalnych projektów.

Prezentacja firmy

Firma Anteo Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie