Projektant Konstrukcji Stalowych

SPRING PROFESSIONAL

Poznań, wielkopolskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się projektowaniem, produkcją i montażem modułowych hal stalowych i aluminiowych, w związku z rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • projektowanie konstrukcji stalowych/aluminiowych
  • wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych
  • opracowanie dokumentacji projektowej
  • przygotowanie rysunków warsztatowych i montażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa programu AutoCAD
  • mile widziana znajomość programu BoCAD lub innego oprogramowania 3D
  • sumienność, dokładność, otwartość na wyzwania

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilną pracę w ciągle rozwijającej się firmie
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • ciągły kontakt z produktem, współpracę z zagranicznymi klientami