Projektant Konstrukcji Stalowych / Konstruktor Budowlany

Fulco Technologie Budowlane Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Od: Fulco Technologie Budowlane Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska pracy:

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej - zgodnie z obowiązującymi normami oraz Prawem Budowlanym,
  • Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych,
  • Opracowywanie na podstawie dokumentacji zestawień elementów przeznaczonych do zamówienia,
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań technicznych, wprowadzenie nowych technologii, innowacji, usprawnień,
  • Kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami, przepisami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa,
  • Kontakt z klientem oraz innymi podmiotami (dostawcy, podwykonawcy) w trakcie realizacji projektu,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej powykonawczej.

Wymagania obligatoryjne:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo),
  • Min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia przy projektowaniu konstrukcji stalowych, wdrożonych do realizacji,
  • Znajomość i umiejętność wykorzystania w pracy programów CAD (AutoCAD, Draft Sight, BoCAD itp.) - certyfikaty i zaprezentowane projekty będą dodatkowym atutem,
  • Znajomość programów Tekla, Dlubal
  • Doświadczenie w projektowaniu obiektów złożonych (stal, szkło, okładziny)
  • Odpowiedzialność za terminowe i właściwe (bezbłędne) wykonywanie przydzielonych zadań,
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ze stabilną perspektywą rozwoju,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,
  • Uczestnictwo w prestiżowych i unikatowych inwestycjach na polskim rynku budowlanym.

Mile widziane:

  • Umiejętność szacowania kosztów realizacji inwestycji,
  • Doświadczenie w prowadzeniu nadzoru wykonawczego zaprojektowanych obiektów,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń,