Projektant Konstrukcji Budowlanych

PMJ Sp. z o.o.

Wrocław, 54-130, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Naszą pasją jest projektowanie nowoczesnych zakładów przemysłowych w szczególności dla branży motoryzacyjnej, chemicznej, stalowej i energetycznej. Zaprojektowane przez nas konstrukcje zostały zrealizowane m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Chinach, Rosji, Brazylii i Meksyku.

Nasz zespół projektowy stale się powiększa i obecnie w jego skład wchodzi ponad 10 inżynierów ze specjalizacją w projektowaniu konstrukcji stalowych oraz żelbetowych. Jesteśmy zorientowani na wewnętrzną współpracę i samoorganizację oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Projekty wykonujemy w technologii BIM z wykorzystaniem m.in. takich programów jak Dlubal RFEM, Sofistik czy Tekla Structures, ale do dyspozycji projektantów są także takie programy jak Bentley Microstation + Prosteel czy pakiet programów Autodesk Building Design Suite Ultimate. W pracy stosujemy najwyższe standardy jakościowe spełniające wymagania m.in. takich firm jak Daimler, grupa VW czy BMW.

Wymagania

Podstawowy zakres obowiązków Projektanta Konstrukcji Budowlanych:
• Wykonywanie obliczeń statycznych konstrukcji stalowych i żelbetowych
• Merytoryczna kontrola jakości wykonanej dokumentacji technicznej
• Współtworzenie standardów projektowych

Minimalne wymagania:
• Co najmniej 5 letnie doświadczenie w obliczaniu konstrukcji budowlanych oraz znajomość norm EC
• "Czucie" konstrukcji i doskonałe opanowanie wytrzymałości materiałów oraz umiejętność rozwiązywania problemów inżynierskich
• Zdolność do pracy zespołowej

Idealny kandydat posiada ponadto:
• Doświadczenie w wykonywaniu obliczeń statycznych na rynek niemiecki
• Znajomość programu Dlubal RFEM lub Sofistik oraz Tekla Structures
• Znajomość języka niemieckiego p. B1 lub angielskiego p. C1

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem 12 projektantów konstrukcji budowlanych i od roku 2009... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zależnie od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria