Opis stanowiska pracy

Biuro Projektowe, które powstało w latach siedemdziesiątych, zatrudniające aktualnie ponad 80 pracowników, wyspecjalizowane w projektowaniu w branży konstrukcyjnej budynków wznoszonych z prefabrykatów żelbetowych i sprężonych oraz konstrukcjach stalowych dla potrzeb budownictwa: przemysłowego, inżynieryjnego, mostowego, mieszkaniowego, a także projektów nietypowych.

Zajmujemy się tworzeniem konstrukcji nośnych: planujemy i projektujemy oraz sprawdzamy ich wytrzymałość jak i wykonywujemy ekspertyzy budowlane. Poszukujemy aktualnie wsparcia na stanowisku Projektanta konstrukcji budowlanych w przyszłości stanowisko Inżynier Projektu

Projektant Konstrukcji Budowlanych - w przyszłości: Kierownik Projektu

Miejsce pracy: Schleswig-Holstein

Region: Niemcy

Numer referencyjny: DE2017/LPH1-5FF

Opis stanowiska:

  • Entuzjazm do samodzielnego obliczania oraz projektowania konstrukcji budowlanych
  • Po wprowadzeniu, w zależności od znajomości j. niemieckiego samodzielna koordynacja projektów i terminów, prowadzenie grupy kreślarzy, wyjazdy na miejsce budowy, koordynacja i komunikacja z architektami
  • Używamy programów obliczeniowych: Friedrich+Lochner (FRILO), DLUBAL, Tekla Structures, w które cię na początku wprowadzimy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie budownictwa inżynieria lądowa: Kon-strukcje Budowlane i Inżynierskie (KBI)
  • Wiedza praktyczna w dziedzinie konstrukcji budowlanych
  • Pierwsze min. 2-3 letnie doświadczenie zawodowe jako projektant: konstrukcje stalowe/ lub konstrukcje żelbetowe / lub konstrukcje prefabrykowane
  • Bardzo dobra znajomość programów obliczeniowych
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym min. B1 (aby móc na początku porozumiewać się z kolegami) z chęcią polepszenia go na poziom bardzo dobrego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w centralnej lokalizacji miasta nad Morzem Północnym
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie (umowę o pracę z niemieckim biurem projektowym na czas nieokreślony, z tego okres próbny 6 miesięcy)
  • Ubezpieczenia zdrowotne i emerytalne
  • Pracujemy 40 godzin/ na tydzień, nadgodziny są wypłacane dodatkowo
  • Proponujemy Ci 26-30 dni urlopu, 13 wypłat na rok
  • Wsparcie inżynieryjne w zespole
  • Nowoczesne warunki pracy
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji, szkolenia zawodowe oraz kursy języka niemieckiego organizowane są przez pracodawcę
  • Wsparcie konsultanta podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech
  • Koszty przejazdu na rozmowę pokrywa pracodawca
  • Wsparcie pracodawcy przy znalezieniu zakwaterowania oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie rozszerzonego CV (szczegółowy opis wykonywanych zadań i projektów) klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung jest na niemieckim rynku dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca