Projektant konstrukcji budowlanych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Herzberg, zagranica

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Herzberg
Nr ref.: 0012771
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Planowanie budowy;
  • Weryfikacja wytycznych projektowych;
  • Wykonywanie kontrolnych obliczeń statycznych i opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych;
  • Projektowanie rozwiązań technicznych na potrzeby bieżących projektów;
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej.

Oczekiwania:

  • Znajomość jęz. niemieckiego w mowie i piśmie (umożliwiająca czytanie, tworzenie dokumentacji technicznej oraz instrukcji);
  • Wykształcenie inżynierskie, (kierunek: Inżynieria budowlana, specjalność: Konstrukcje stalowe);
  • Doświadczenie w planowaniu konstrukcji budowli stalowych;
  • Biegła znajomość obsługi programów obliczeniowych dotyczących planowania konstrukcji nośnych;
  • Doświadczenie w kontaktach z inwestorami;
  • Umiejętność obsługi programów obliczeniowych dotyczących planowania konstrukcji nośnych;

Oferta:

  • Stała pracę w pełnym wymiarze godzin (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony);
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji;
  • Niemieckie ubezpieczenie społeczne;
  • Zapewnione zakwaterowanie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.