PROJEKTANT Konstrukcji budowlanych - biuro projektowe

ALLTID Sp. z o.o.

60-204 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- praca w biurze projektowym wykonującym dokumentacje pełnobranżowe,
- wykonywanie obliczeń statycznych obiektów budowlanych,
- koordynacja pracy zespołu projektowego,
- nadzór nad kosztami związanymi z projektem,
- uczestnictwo w naradach,
- dogodne warunki pracy.

Wymagania

- umiejętności organizacyjne i obsługa programów Bricscad oraz typu MS Office, RM-Win, ARSA (Robot)

- samodzielność w pracach projektowych,

- znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata (projektowanie konstrukcji budynków prefabrykowanych, monolitycznych, stalowych),

- umiejętność pracy w zespole,

- doświadczenie w pracy poza krajem będzie dodatkowym atutem,

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie