Projektant konstrukcji aluminiowych (fasad)

Emkaa Architekci

warszawa , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do naszego biura w Warszawie projektantów i asystentów projektanta elewacji (fasad). Jesteśmy specjalistycznym biurem branżowym i wykonujemy bardzo ciekawe i róźnorodne projekty wszelkich typów elewacji. Oferujemy pracę na umowę o pracę- pełen etat, zdobywanie doświadczenia zawodowego i młody, miły zespół.

Wymagania

Oczekujemy znajomości branży oraz umiejentności dobrej organizacji pracy. Zapraszamy osoby ze znajomością programów A-CAD

Prezentacja firmy

Jesteśmy firma projektową specjalizującą się w projektowaniu wszy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie