Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo, inżynieria środowiska, elektrotechnika,
  • min. roczne doświadczenie w pracy w charakterze koordynatora projektu/projektanta/asystenta projektanta,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz praktyczna znajomość procesu budowlanego i postępowania administracyjnego w tym zakresie,
  • dobra znajomość oprogramowania MS Office, AutoCAD,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność planowania i harmonogramowania, samodzielność, umiejętności analityczne, dobra organizacja pracy oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Z kolei dużym Twoim atutem będzie, jeśli:

  • posiadasz poświadczenie bezpieczeństwa osobowego (dostęp do informacji niejawnej),
  • posiadasz uprawnienia budowlane do projektowania w branży architektonicznej / konstrukcyjnej / sanitarnej / elektrycznej / telekomunikacyjnej bez ograniczeń,
  • potrafisz kosztorysować w programie NORMA,
  • komunikujesz się w języku angielskim.

Obowiązki:

  • organizacja, zarządzanie i koordynowanie prac nad opracowaniem przydzielonej wielobranżowej dokumentacji projektowej w porozumieniu z kierownikiem pracowni projektowej,
  • rozpoznanie wymagań zgodnie ze specyfikacją zamówienia, planowanie i harmonogramowanie prac projektowych,
  • czynny udział w pracach projektowych wraz z asystentami oraz z podwykonawcami poszczególnych branż,
  • uzgadnianie stosowanych rozwiązań projektowych z działem wykonawstwa.
  • pozyskiwanie wymaganych w prawie i umowie z Klientem uzgodnień i decyzji administracyjnych.
  • sporadyczne delegacje na terenie kraju związane z wykonywaniem wizji lokalnych i udziałem w naradach koordynacyjnych z Klientem.

Wymagania

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bezpieczne warunki pracy,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy językowe, techniczne i szkolenia,
  • pakiet socjalny uwzględniający m.in. kartę Multisport, opiekę medyczną,
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Prezentacja firmy

ZEUS S.A. działa na rynku energetyki, automatyki i zabezpieczeń t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Energetyka, Praca Architektura