Projektant / ka Instalacji Sanitarnych

Aqua World Sp. z o.o.

05-091 Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma instalacyjno – budowlana projektująca i wykonująca baseny, fontanny i strefy SPA zatrudni Projektanta/kę instalacji sanitarnych.

OPIS STANOWISKA:

•                    Projektowanie instalacji sanitarnych

•                    Analiza dokumentacji przetargowej oraz dokumentacji technicznej,

•                    Optymalizacja kosztów projektowania i realizacji prac

•                    Wykonywanie obmiarów do wycen na podstawie dokumentacji                                  projektowej,

•                    Dobór urządzeń i materiałów zgodnych z dokumentacją techniczną,

•                    Współpraca w zakresie wycen i realizacji na potrzeby realizacji                                projektów

•                    Sporządzanie wycen, kosztorysów ofertowych,

•                    Udział w wizjach lokalnych

OFERUJEMY:

•             Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania,

•             Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych kontraktów,

•             Możliwość rozwoju zawodowego,

Wymagania

• Wykształcenie wyższe w specjalności sanitarnej,

• Wysokie umiejętności analizy technicznej projektów

• Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

• Elastyczność działania w zmieniających się warunkach

• Samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność,

• Bardzo dobra organizacja pracy,

• Uprawnienia do projektowania sieci, instalacji wod-kan będą dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

AQUA WORLD działa w sektorze technologii basenowych od 2001r. Moż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie