Opis stanowiska pracy

Praca w Radzyniu Podlaskim dla projektanta domów z drewna

Domy Drewniane Bartek (sprawdź informację o nas wpisując w Google domy drewniane Bartek) z Radzynia Podlaskiego poszukują projektanta domów z drewna z doświadczeniem zawodowym.

Wymagania: znajomość programu AutoCAD , programów konstrukcyjnych, znajomość branży drzewnej, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (naszymi klientami są inwestorzy spoza Polski), umiejętność pracy zespołowej.

Znasz kogoś o podanych kwalifikacjach, poleć naszą ofertę zatrudnienia
Wyślij link z ofertą do znajomego

Prezentacja firmy

Głównym przedmiotem działalności jest produkcja i montaż obiektów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie