Projektant Instalacji Teletechnicznych i Okablowania

Sat-System

Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
Wykonywanie wycen instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz automatyki
projektowanie instalacji teletechnicznych, okablowań strukturalnych, automatyki.
Samodzielna praca nad wyceną projektów i weryfikacja ofert
Kontakt z inwestorem.

Wymagania :

Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne.
Doświadczenie w projektowaniu systemów teletechnicznych i automatyki budynkowej.
Znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office
Umiejętność pracy w zespole, współpracy z klientami.
Umiejętność koordynacji całego projektu.
Samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Mile widziane :

Uprawnienia budowlane projektowe elektryczne / telekomunikacyjne bez ograniczeń
ukończone szkolenia z zakresu projektowania elektronicznych systemów zabezpieczeń (CNBOP, ITB, TECHOM, PISA)

Oferujemy :

Atrakcyjną pracę w młodym, dynamicznym zespole.
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
Uczestnictwo w szkoleniach.
Możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.
Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Sat-System (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).
Kariera

Prezentacja firmy

Kompleksowe instalacje teletechniczne i elektryczne.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis