Projektant Instalacji Sanitarnych

Z500 Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wiodące biuro architektoniczne Z500 poszukuje Projektanta Instalacji Sanitarnych z uprawnieniami.

Oferujemy przyjazną atmosferę i warunki pracy (praca w biurze na terenie Warszawy –Żoliborz) oraz udział w ciekawych projektach.

Wymagania

-Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Inżynieria Środowiska

-Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – min. 2 lata

-Umiejętność projektowania i doboru urządzeń w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych oraz chłodniczych;

-Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie w tym AutoCAD, Archicad, InstalSoft

-Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

-Dobre zdolności komunikacyjne, dyspozycyjność i elastyczność, otwartość i zaangażowanie

Ponadto:

-Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń

-Samodzielność przy projektowaniu

-Kontakt z klientem

Osoby spełniające powyższe wymagania zainteresowane pracą, prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Prezentacja firmy

Z500 to nowoczesna ,międzynarodowa firma architektoniczna specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Architektura, Praca Inżynieria