Projektant Instalacji Sanitarnych

Antal Engineering & Operations

Poznań, wielkopolskie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

• Koordynowanie wszelkich prac związanych z realizacją projektu na budowie

• Nadzorowanie wyboru podwykonawców

• Optymalizacja kosztów projektu

• Powadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami

• Przygotowanie dokumentacji projektowej (b. sanitarna)

• Przygotowanie kosztorysów inwestycyjnych, budżetowych

• Przygotowanie prezentacji koncepcji projektowej

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe w specjalności instalacje sanitarne

• Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu kosztorysów robót branży sanitarnej oraz w projektowaniu instalacji sanitarnej

• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2

• Znajomość podstawowych produktów, urządzeń, systemów w zakresie instalacji sanitarnych

• Znajomość producentów urządzeń sanitarnych, rozwiązań sanitarnych

• Płynne posługiwanie się dokumentacją projektową

• Bardzo dobra znajomość obsługi AutoCAD, Norma

• Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej

• Prawo jazdy kat. B.

• Gotowość do podróży służbowych na terenie kraju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl