Projektant Instalacji Sanitarnych HVAC sektora przemysłowego

Know-How Development Sp. z o.o.

Katowice, 40-172, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży budowlanej i nieruchomości. Z bardzo dużym doświadczeniem w kompleksowej obsłudze Inwestorów oraz na własnych inwestycjach. Swoją działalność koncentrujemy na realizacji projektów Inwestycji budowlanych, developerskich i finansowych.

Opis stanowiska:

• Wykonywanie projektów sieci i instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i centralnego ogrzewania (HVAC) dla inwestycji sektora przemysłowego, budynków biurowych i innych,
• Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów,
• Nadzór autorski nad realizacją projektów.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności inżynieria sanitarna,
• Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych lub o większym zakresie będą przeważającym atutem,
• Doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych dla inwestycji sektora przemysłowego, budynków biurowych i innych - min. 3 letnie,
• Znajomość kosztorysowania robót w specjalności instalacje sanitarne będzie dodatkowym atutem,
• Bardzo dobra znajomość programów CAD ewentualnie dodatkowo innych programów wspomagających projektowanie,
• Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
• Doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,
• Dokładność, rzetelność i terminowość,
• Znajomość języka angielskiego,
• Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej i nieruchomości. Z bardzo dużym doświad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie